10. ročník mezinárodní cyklo-turistické akce 9. září 2017

Do zahájení 10. ročníku 9. září 2017, 6.00 h. zbývá:

 
 

Zpráva z 10. ročníku mezinárodní cyklo – turistické akce OKOLO ŽELEZNÉ RUDY 2017

Autor: Milan Sklenář, zveřejněno: 19. 10. 2017 15:57 hod.

Horské šumavské rekreační středisko Železná Ruda přivítalo již po 10. turisty a cyklisty. Dne 9. září 2017 se konal 10. ročník mezinárodní cykloturistické akce OKOLO Železné Rudy. Akce se konala za pěkného slunečného počasí s centrem ve sportovním areálu Za Tratí v Železné Rudě. Pro účastníky pořadatel připravil tři pěší trasy: 6, 5 km rodinnou trasu.15 km a 25 km a pro cyklisty 30 km a 55 km.

Registrace účastníků započala v sobotu v 6.30 hodin ráno. Malá skupinka turistů i cyklistů se registrovala již krátce po této ranní hodině. Největší nápor na registrační místo byl v sobotu mezi 9.00 a 10.30 hodinou. Nemalé množství účastníků využilo i možnost registrace v pátek v novém Informačním turistickém středisku v Železné Rudě. Pro děti byl připraven skákací hrad, naučná stezka, malování na obličej. Na akci opět nechyběl ani patron akce železnorudský rodák a herec pan Pavel Nový. Ve večerních hodinách pobavila svým vystoupením přítomné účastníky mimo jiné i hudební skupina ABBA STARS.

Občerstvení na OKOLO Železné Rudy zajišťoval Bar U Souseda a řeznictví Šnebergr.
Zbývá již jen poděkovat sponzorům a organizátorům akce a přát si v příštím 11. ročníku opět slunečné počasí a mnoho spokojených návštěvníků Železné Rudy.

Ostatní informace o akci jsou na www.pkvylet.cz.

Milan Sklenář
hlavní organizátor akce OKOLO Železné Rudy

 

Vyhledávání

Kontaktní údaje

 

Organizátoři akce

pkvylet.cz

ŽELEZNÁ RUDA

Časopis TURISTA

 

Facebook